7060 Färglitografi
O Petit Jean, 55x43
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2009 -
7059 Färglitografi
O Petit Jean, 50x58
Såld: 300 kr
Såldes den 29 juni 2009 -
8356 Tryck
signerad O Petit Jean, 67/150, 48x58
Såld: 200 kr
Såldes den 20 februari 2006
Föremål som liknar O Petit Jean
- Träfflista
- alla
- Visa alla