7564 Färglitografi
O Nilson, motivet: 39x55
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2014 -
9113 Oljemålning
Signerad O Nilson, Månskenslandskap, 50x68
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2012
Föremål som liknar O Nilson
- Träfflista
- alla
- Visa alla