Föremål som liknar O

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6085 Fat
    Porslin, Lindner, Bavaria. Längd: 33x33 cm
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6075 Skulptur
    Såld: 600 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6025 Färglitografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 5051 Akvareller
    Såld: 300 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 4449 Matta
    orientalisk, konstsilke, 120x177
    Såld: 300 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6081 Serigrafi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 15 december 2025