7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Såld: 200 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
1031 Grafiskt blad
Såld: 8.600 kr
Såldes den 30 januari 2023 -
7333 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2022
8086 Hatthylla
Såld: 2.000 kr
Såldes den 13 december 2021 -
4184 Hatthylla
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 april 2021 -
9070 Hatthylla
Såld: 800 kr
Såldes den 16 mars 2020
8134 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juli 2013