1412 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 7 oktober 2019 -
3482 Färglitografi
Jan Lundquist, Norrtelje, signerad, 34x52
Såld: 300 kr
Såldes den 14 april 2014 -
6537 Slaglåsgevär
1800-tal, "Rosenhill Norrtelje", längd: 110
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 mars 2014
3007 Tunna
Norrtelje, Vega bryggeriet, höjd:
Såld: 800 kr
Såldes den 3 september 2012