6507 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 7 december 2020 -
9013 Oljemålning
Nils Fredriksson. Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 12 augusti 2019 -
6472 Oljemålning
Nils Fredriksson, Hus, 65x55
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 juni 2011
6009 Oljemålning
Nils Fredriksson, 54 x 65
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2004