8328 Bokverk
3 st, Miro/Niki de Saint Phalle
Såld: 600 kr
Såldes den 3 april 2023 -
1055 Skulptur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
6083 Teservis
18 delar, Niki, Fredrikshavn, Danmark, stengods
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2020
1099 Skulptur
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 juni 2020 -
2050 Seregrafi
Såld: 10.500 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
6008 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2016
5026 Serigrafi
osignerad, Niki Saint Phalle, 57x44
Såld: 750 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
2644 Färglitografi
Niki de Saint Phalle (1930-2002), 8/300, 63x48
Såld: 3.200 kr
Såldes den 16 maj 2011 -
3135 Skulptur
Papier Mache, Niki De saint Phalle, Tillskriven. H.37
Såld: 4.200 kr
Såldes den 26 april 2004