Föremål som liknar Nationalmuseum
1016 Oljemålning
Såld: 12.000 kr
Såldes den 28 augusti 2023
2030 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2022
7198 Akvarell
Såld: 4.000 kr
Såldes den 18 juli 2022
7231 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2022
3572 Bokverk
Såld: 600 kr
Såldes den 10 januari 2022
3016 Soffa
Såld: 4.600 kr
Såldes den 10 januari 2022
8039 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 december 2021
7421 Soffa
Såld: 2.000 kr
Såldes den 6 december 2021
9195 Soffa
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 november 2021