5762 Gravyrer
4 st, Napoleonkrigen, 1800-tal
Såld: 5.400 kr
Såldes den 1 december 2003 -
3135 Färglitografi
2 st, motiv från Napoleonkrigen, 15x20
Såld: 350 kr
Såldes den 24 november 2003 -
5208 Tavlor
2 st, Napoleonkrigen, 1800-tal
Såld: 250 kr
Såldes den 24 februari 2003
Föremål som liknar Napoleonkrigen
- Träfflista
- alla
- Visa alla