Föremål som liknar N
7425 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2024
4094 Soffbord
Såld: 8.800 kr
Såldes den 10 juni 2024
3407 Skulpturer
10st, Trä, Asien. Höjd: 25cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
2027 Uppläggningsbe..
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4287 Bord
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
4064 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
4098 Skålar
4 st, Kina. Diameter: 9-10,5
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 juni 2024