Föremål som liknar Motiv från Södermalm
2026 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 februari 2024
2008 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 19 februari 2024
2010 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 oktober 2022
2048 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 juni 2022
2028 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022
1053 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 24 augusti 2020
6093 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juni 2020
1017 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 18 maj 2020
9032 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 16 mars 2020