Föremål som liknar Motiv från Rom
9117 Akvareller
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 maj 2021
8357 Fotografier
Såld: 900 kr
Såldes den 27 januari 2020
7045 Oljemålning
August von Siegen, Motiv från Rom, 50x80
Såld: 16.000 kr
Såldes den 29 augusti 2016
4676 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 10 november 2014
1035 Gravyrer
3 st, motiv från Rom
Såld: 350 kr
Såldes den 15 september 2014
6037 Oljemålning
Motiv från Rom, 113xca430, signerad, duk, rulle
Såld: 44.000 kr
Såldes den 27 januari 2014
4046 Oljemålning
signerad, motiv från Rom, duk, 50x69
Såld: 350 kr
Såldes den 11 november 2013
1193 Akvareller
4 st. motiv från Rom & Rom, signerade, ca 30x20
Såld: 450 kr
Såldes den 26 november 2012
2367 Oljemålning
A Reale, Motiv från Rom, ramens innermått: 80x40
Såld: 450 kr
Såldes den 5 december 2011