Föremål som liknar Motiv från Nordafrika
2196 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 29 juni 2020
4510 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2019
9293 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 15 oktober 2018
3382 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2016
1088 Oljemålning
Enrico Garelli, motiv från Nordafrika, 40x32
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2015
9285 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), motiv från Nordafrika, 54x65
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2014
7555 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 16 juni 2014
7105 Oljemålning
Signerad Martin, motiv från Nordafrika, 60x49
Såld: 900 kr
Såldes den 25 mars 2013
5724 Akvarell
Georg Pauli (1855-1935), motiv från nordafrika, 18x25
Såld: 500 kr
Såldes den 23 november 2009