2224 Oljemålningar
Såld: 800 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
5220 Akvareller
2 st, Motiv från Göteborg, 14x21
Såld: 550 kr
Såldes den 24 september 2012 -
2159 Gravyrer
2 st, 1800-tal, motiv från Göteborg, 35x41
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2010
2481 Oljemålning
Signerad Henning, Motiv från Göteborg, 28x21
Såld: 650 kr
Såldes den 21 december 2009 -
4546 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 31 mars 2008 -
5033 Vas
Motiv från Göteborg, Design Anne Lindblom, höjd: 20
Såld: 300 kr
Såldes den 25 mars 2008
3085 Oljemålning
Waldemar Sjölander, Motiv från Göteborg, 43 x 50
Såld: 2.500 kr
Såldes den 27 augusti 2001