6455 Färgetsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juni 2020 -
2476 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 maj 2020 -
8016 Konstglas
Såld: 700 kr
Såldes den 5 september 2016
9469 Konstglas
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 juli 2016 -
9438 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 16 mars 2015