6259 Träskulptur
Monogramsignerad VB, Dansande par. Höjd: 32 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
2027 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 18 januari 2021
Föremål som liknar Monogramsignerad VB
- Träfflista
- alla
- Visa alla