1025 OIL PAINTING
seascape, 19/2000-tal, monogramsignerad RT, 24 x 19,
Sold: SEK 300
Sold den 5 oktober 2015 -
7036 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 10 februari 2014
Föremål som liknar Monogramsignerad RT
- Matches
- alla
- Show all