4548 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 7 oktober 2019 -
6257 Akvarell
Monogramsignerad CG, Stadsmotiv. Motivet: 25x20
Såld: 200 kr
Såldes den 14 januari 2019 -
8036 Blandteknik
Såld: 5.400 kr
Såldes den 7 maj 2018
Föremål som liknar Monogramsignerad CG
- Träfflista
- alla
- Visa alla