-
8213 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AB, 1929,..//
Såld: 500 kr
SÃ¥ldes den 4 november 2024 -
8009 Skulptur
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Sitta..//
Såld: 4.000 kr
SÃ¥ldes den 29 juli 2024 -
1030 Röllakan
AB Märta Måås-Fjetterström. Bruna Heden, Formgiven..//
Såld: 11.500 kr
SÃ¥ldes den 30 oktober 2023
-
8543 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Marin, Monogramsignerad AB..//
Såld: 1.100 kr
SÃ¥ldes den 7 november 2022 -
1036 Röllakan
Barbro Nilsson (1899-1983), Sverige. Matta, "Saler..//
Såld: 222.000 kr
SÃ¥ldes den 30 maj 2022 -
6108 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AB, Stran..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 19 oktober 2020
-
6453 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AB, Stads..//
Såld: 150 kr
SÃ¥ldes den 20 januari 2020

