Föremål som liknar Monogramsignerad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7195 Oljemålning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6338 Skulptur
    Huvud, Keramik, monogramsignerad. Höjd: 20 cm
    Såld: 200 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 1001 Akvarell
    Såld: 3.200 kr

    Såldes den 15 december 2025