3556 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023 -
5066 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 2 oktober 2023 -
8068 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 september 2023
3299 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 januari 2014 -
8122 Oljemålning
Mongramsignerad, papper uppklistrat på masonit, 42x32
Såld: 1.900 kr
Såldes den 21 oktober 2013