4110 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 200
Sold den 26 februari 2018 -
5549 GRAPHIC ART
Sold: SEK 1100
Sold den 3 april 2017 -
8195 Mapp etsningar
3 pcs, Annika Svenbro, Lars B Ivarson, Minako Masui,
Sold: SEK 100
Sold den 10 februari 2014
1115 LITOGRAPH IN C..
Minako Masui, "Tyst musik", subject size: 40 x 30,
Sold: SEK 450
Sold den 20 maj 2013 -
5602 Litografi
signerad, Minako Masui 84, 12/40, Vattensken,
Sold: SEK 400
Sold den 20 oktober 2008 -
5601 Litografi
Sold: SEK 450
Sold den 20 oktober 2008
5598 Litografi
signerad, Minako Masui 84, 17/40, Sommarväxt
Sold: SEK 600
Sold den 20 oktober 2008 -
4373 LITOGRAPH IN C..
Minako Masui, -93, 77/110, 50x34
Sold: SEK 100
Sold den 3 december 2007