4110 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 26 februari 2018 -
5549 Grafiska blad
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 april 2017 -
8195 Mapp etsningar
3 st, Annika Svenbro, Lars B Ivarson, Minako Masui
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2014
1115 Färglitografi
Minako Masui, "Tyst musik", motivets mått: 40 x 30
Såld: 450 kr
Såldes den 20 maj 2013 -
5602 Litografi
signerad, Minako Masui 84, 12/40, Vattensken,
Såld: 400 kr
Såldes den 20 oktober 2008 -
5601 Litografi
Såld: 450 kr
Såldes den 20 oktober 2008
5598 Litografi
signerad, Minako Masui 84, 17/40, Sommarväxt
Såld: 600 kr
Såldes den 20 oktober 2008 -
4373 Färglitografi
Minako Masui, -93, 77/110, 50x34
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2007