Föremål som liknar Militär
3447 Litografier
Såld: 200 kr
Såldes den 22 april 2024
4096 Matkärl
MILITÄRT, koppar, sk Snuskburk, 1800-tal. Höjd: 14 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2024
4443 Skulptur
Metall, Militär. Höjd: 35 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 4 mars 2024
6525 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 27 november 2023
6524 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 27 november 2023
7029 Slängkappa
modell äldre, Militär, + skärp. Längd: 120 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
5107 Färglitografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 januari 2023
3132 Färglitografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 januari 2023
4238 Skulptur
Militär, metall, stensockel. Höjd: 23,5 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 19 december 2022