Föremål som liknar Mikael Kihlman
8006 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 26 januari 2026
8040 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 26 januari 2026
9186 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2025
5214 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 27 oktober 2025
4232 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 oktober 2025
4044 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 12 maj 2025
4426 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 16 december 2024
2030 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
2088 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2024