2145 Färglitografi
Michael Kihlman, EA-upplaga, motivet: 26x19
Såld: 300 kr
Såldes den 19 september 2016 -
2129 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 14 juni 2016 -
6457 Färglitografi
Såld: 550 kr
Såldes den 9 januari 2012
8696 Etsning
Michael Kihlman, Venedig 36x28
Såld: 250 kr
Såldes den 3 november 2008