3550 Oljemålning
Gustaf Magnusson, 1950, Metande pojke, 51x61
Såld: 3.000 kr
Såldes den 9 november 2009 -
3148 Oljemålning
Sign, Metande pojke, 32 x 40
Såld: 100 kr
Såldes den 15 oktober 2007 -
4033 Gouache
Sign, Metande pojke, 28 x 20
Såld: 400 kr
Såldes den 20 mars 2006
4229 Oljemålning
signerad, "Metande pojke" 25x32
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 januari 2005 -
2009 Oljemålning
1800-tal, Metande pojke, 42x57
Såld: 6.800 kr
Såldes den 10 mars 2003