9118 Stol
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2013 -
3188 Karmstol
Sekelskifte, med lädersits
Såld: 500 kr
Såldes den 23 maj 2011 -
2380 Barstolar
4 st, med lädersits
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2010
8616 Karmfåtöljer
1 par med lädersits
Såld: 550 kr
Såldes den 16 februari 2009 -
4408 Stol
Teak med lädersits 50-tal, Illums Köpenhamn
Såld: 2.200 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
2147 Stol
2 st, Carl Westman ca 1900, ek med lädersits, slitage
Såld: 700 kr
Såldes den 29 september 2008
5313 Stolar
Såld: 1.300 kr
Såldes den 1 september 2008 -
2335 Karmstol
Med lädersits (slitage)
Såld: 750 kr
Såldes den 21 januari 2008 -
8162 Karmstolar
1-par, 20-tal, ek med lädersitsar (slitet läder)
Såld: 2.900 kr
Såldes den 13 augusti 2007