4246 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1100
Sold den 23 oktober 2017 -
2041 LITOGRAPH IN C..
efter Maurice Utrillo, gårdsmotiv, subject: 30 xz 40,
Sold: SEK 300
Sold den 7 april 2014 -
6174 GRAPHIC ART
Sold: SEK 550
Sold den 6 augusti 2012
7345 LITOGRAPH IN C..
Signerad & numrerad, Maurice Utrillo, 218/970, 29x44,
Sold: SEK 500
Sold den 22 mars 2010 -
5124 Litografi
Sold: SEK 1300
Sold den 19 maj 2003