4254 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
1543 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 26 november 2018 -
8229 Oljemålning
Mats Aronsson, bryggan, signerad, -97, 60x73
Såld: 800 kr
Såldes den 10 april 2017
2121 Akvarell
Mats Aronsson, Vatten, signerad, -94, 10x11
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2016 -
4211 Oljemålning
Mats Aronsson, -94, Moln, 55 x 45
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 december 2012