1273 Oljemålning
Martin Poser, stilleben, signerad, 61x50, oramad
Såld: 350 kr
Såldes den 22 februari 2016 -
4110 Akvarell
Martin Poser, Hamnmotiv, motivets mått: 19 x 46
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2012
Föremål som liknar Martin Poser
- Träfflista
- alla
- Visa alla