4521 Tusch
Martin Lamm, 22x29, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
9075 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
5056 Akvarell
Martin Lamm, Ubåt, + bok, motivet: 28 x 28
Såld: 700 kr
Såldes den 18 maj 2015
7127 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 oktober 2013 -
6008 Tusch
Martin Lamm, -74, 30 x 30
Såld: 300 kr
Såldes den 15 augusti 2011 -
5576 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 25 april 2011
4560 Etsningar
2st, martin lamm,
Såld: 200 kr
Såldes den 17 mars 2008 -
8194 FÄRGLITOGRAFI
Martin Lamm, 40x28
Såld: 150 kr
Såldes den 2 april 2001