5080 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 5 december 2022 -
3359 Färglitografi
Såld: 4.000 kr
Såldes den 6 juni 2022 -
8305 Färglitografi
Såld: 4.000 kr
Såldes den 24 maj 2022
5278 Klarinett
Såld: 250 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
8355 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 november 2018 -
9404 Oljemålning
Sign N Markov, Trojka i vinterlandskap, 35x45
Såld: 200 kr
Såldes den 30 oktober 2017
4100 Fotografi
Uno Markotarun, Skogsö, Åland, 23x23
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2016 -
8048 Akvarell
Andreas Marko, Landskap med hus, signerad, 19x24
Såld: 600 kr
Såldes den 9 mars 2015 -
2199 Oljemålning
Såld: 7.600 kr
Såldes den 6 januari 2014