3068 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 17 februari 2020 -
6325 Träsnitt
Såld: 150 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
4486 Konstmapp
Såld: 250 kr
Såldes den 29 oktober 2012
7141 Blyerts
Marja Ruta, -79, sandlåda, 36x43
Såld: 400 kr
Såldes den 31 januari 2011 -
3684 Oljemålning
Marja Ruta-87, "Vid Skanstull" 52x60
Såld: 650 kr
Såldes den 2 mars 2009 -
7167 Färglitografier
2 st lösa blad Marja Ruta -73/76
Såld: 150 kr
Såldes den 6 november 2006