2126 Affisch
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
4808 Färglitografi
Såld: 4.200 kr
Såldes den 19 juni 2017 -
5032 Färglitografi
Såld: 6.000 kr
Såldes den 27 mars 2017
2170 Färglitografi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 7 april 2014 -
2004 Färglitografi
Såld: 5.000 kr
Såldes den 28 oktober 2013 -
1069 Serigrafi
Signerad Marie-Louise De Geer Ekman, 34x45
Såld: 750 kr
Såldes den 2 oktober 2006