5117 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
7329 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 16 oktober 2017 -
1006 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 29 maj 2017
4063 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 27 mars 2017 -
2239 Akvarell
Margareta Renberg (1945-2005), 'nakenheten', 26x20 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 21 december 2009