Föremål som liknar Mann
7121 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6637 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
3432 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 november 2025
2038 Färglitografi
Såld: 3.200 kr
Såldes den 17 november 2025
2040 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 november 2025
2044 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 november 2025
7118 Modelltåg
Flieschmann, diverse
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2025
7063 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 3 november 2025
5127 Figurin
Såld: 450 kr
Såldes den 3 november 2025