Föremål som liknar Man med hund
4285 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 6 mars 2023
1011 Skulpturgrupp
Såld: 10.000 kr
Såldes den 29 augusti 2022
8277 Gouache
Såld: 400 kr
Såldes den 10 januari 2022
3017 Oljemålning
Såld: 5.200 kr
Såldes den 7 oktober 2019
5432 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juli 2019
6052 Skulptur
Såld: 2.000 kr
Såldes den 24 september 2018
2549 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2018
9037 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 20 juni 2018
8054 Bokstöd / dörr..
Såld: 100 kr
Såldes den 26 mars 2018