7002 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2023 -
4133 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020 -
7138 Färglitografie..
Såld: 250 kr
Såldes den 27 maj 2019
4062 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2018 -
1609 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 7 maj 2018 -
6718 Oljemålning
Maja Braun (f. 1953), 'Skyddande', signerad, 35x27
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2017
5181 Oljemålning
Maja Braun, "Skyddande", signerad, 35x27
Såld: 800 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
6226 Oljemålning
Maja Braun, "samma väg", 34x26
Såld: 400 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
3280 Färglitografi
Maja Braun, balettskor, 78x58
Såld: 350 kr
Såldes den 11 januari 2010