5232 Akvarell
Maj Liljensten, ladugårdsbyggnad, 16x23
Såld: 100 kr
Såldes den 30 juli 2012 -
5230 Akvarell
Maj Liljensten, herrgårdsbyggnad, 17x27
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 juli 2012 -
5228 Oljemålning
Maj Liljensten, blommor i vas, signerad, 33x24
Såld: 350 kr
Såldes den 30 juli 2012
Föremål som liknar Maj Liljensten
- Träfflista
- alla
- Visa alla