9270 Oljemålning
signerad "M Smetana", barn. Olja på duk, 73x59 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 30 april 2018 -
8547 Oljemålning
M Smetana, Barn, 73x60
Såld: 300 kr
Såldes den 5 september 2016 -
6076 Oljemålning
M Smetana, barn, signerad, 74x59
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2015
3340 Oljemålning
sign M Smetana, Barnmotiv, 73x58
Såld: 100 kr
Såldes den 12 augusti 2013