8352 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2022 -
3187 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 11 maj 2020 -
9498 Oljemålning
Maria Blanck (f. 1958), Sverige. Lupiner, 37x45
Såld: 100 kr
Såldes den 30 april 2018
2288 Oljemålning
P Törneman, Lupiner, -74,34x44
Såld: 600 kr
Såldes den 25 september 2017 -
2261 Oljemålning
Karl Steenberg, tillskriven, Lupiner, 53x36
Såld: 200 kr
Såldes den 23 mars 2015 -
9540 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 15 december 2014
8504 Oljemålning
Lupiner, Osignerad, ramens innermått: 76x65
Såld: 150 kr
Såldes den 30 januari 2012