4601 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018 -
3316 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2011 -
2022 Litografi
Signerad Lone Recht, Rosa på bal, 32/75, 52x37
Såld: 350 kr
Såldes den 17 november 2008
Föremål som liknar Lone Recht
- Träfflista
- alla
- Visa alla