3034 Karta
"hemisphaerium", JG Klingwall, 1800, Motivet: 36x37
Såld: 350 kr
Såldes den 21 maj 2018 -
1079 Luktdosa
Såld: 3.300 kr
Såldes den 23 april 2012 -
3054 Färgetsningar
2 st, Sven Olof Lingwall, -89, motivets mått: 21x21
Såld: 350 kr
Såldes den 19 mars 2012
7433 Färgetsninga
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2012 -
4368 Färgetsningar
Lingwall, signerade
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2011 -
4367 Färgetsningar
3 st, Lingwall, signerade
Såld: 350 kr
Såldes den 12 december 2011