6465 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
5096 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
5418 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019
2076 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 april 2012 -
4202 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
4203 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 13 oktober 2008