3597 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 december 2018 -
9545 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2016 -
2061 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 11 januari 2016
1541 Blandteknik
Lennart Iverus, hästar, signerad, motivet: 47x68
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2015 -
4490 Konstmapp
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
4483 Konstmapp
Såld: 200 kr
Såldes den 29 oktober 2012
7307 Oljemålning
Lennart Iverus, -78, ryttare, 25x33
Såld: 350 kr
Såldes den 21 november 2011 -
8030 Oljemålning
Lennart Iverus, komposition, 50 x 60
Såld: 200 kr
Såldes den 7 januari 2008 -
2093 Oljemålning
Lennart Iverus, "Äng" -62, 64x80
Såld: 1.200 kr
Såldes den 5 juni 2006