8020 Färglitografi
Lennart Ek, Stockholm, signerad. Bladets mått: 43x30
Såld: 150 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
8019 Akvareller
Såld: 800 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
8018 Litografier
Såld: 250 kr
Såldes den 21 januari 2019
5041 Färglitografi
Lennart Ek, Hus, signerad. Motivet: 26x33
Såld: 100 kr
Såldes den 7 januari 2019