8319 TRAYS
Sold: SEK 500
Sold den 24 maj 2022 -
2611 PRINT (F)
signerad Lena Linderholm, 70x50,
Sold: SEK 150
Sold den 24 maj 2010 -
2427 LITOGRAPH IN C..
Lena Linderholm, Trädgårdsmotiv, 70 x 50,
Sold: SEK 1200
Sold den 21 september 2009
1313 LITOGRAPH IN C..
Lena Linderholm, 187/325, 87x62,
Sold: SEK 700
Sold den 14 september 2009 -
4016 WATERCOLOUR (F)
Lena Linderholm, Blommor, 57x76 cm,
Sold: SEK 2600
Sold den 15 juni 2009 -
4015 LITOGRAPH IN C..
Lena Linderholm, stilleben 169/180 76x55,
Sold: SEK 1100
Sold den 1 juni 2009
2687 LITOGRAPH IN C..
Lena Linderholm, Stol 36/225 75x55,
Sold: SEK 700
Sold den 1 juni 2009 -
2345 LITOGRAPH IN C..
Lena Linderholm, 136/325, 50x38,
Sold: SEK 650
Sold den 25 maj 2009 -
2717 Färglitografier
2 st. Lena Linderholm, 72x55, oramade
Sold: SEK 1600
Sold den 6 april 2009