Föremål som liknar Lars Pirak
5375 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
3451 Saltkar med sked
Såld: 400 kr
Såldes den 22 april 2024
9037 Saltkar
Såld: 800 kr
Såldes den 8 januari 2024
1041 Oljemålning
Såld: 12.500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
3144 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 juni 2023
8057 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 maj 2023
2032 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 april 2023
7502 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 31 oktober 2022
3034 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 augusti 2022