8176 Tallrikar
Såld: 800 kr
Såldes den 1 april 2024 -
8260 Väggsköldar
Såld: 450 kr
Såldes den 13 februari 2023 -
7035 Väggplåtar
Såld: 600 kr
Såldes den 6 februari 2023
7074 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 8 juni 2020 -
5003 Teskedar
8 st, silver, dekor med landskapsvapen, vikt ca 95 g
Såld: 300 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
5515 Glas på fot
9 + 10 delar, Reijmyre Glasbruk, med landskapsvapen
Såld: 700 kr
Såldes den 8 maj 2017
9483 Akvarell
Anna Assolari, 1997, Landskapsvapen, motivet: 54x74
Såld: 300 kr
Såldes den 5 december 2016 -
3019 Spegel
Såld: 5.000 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
8454 Väggrelief
Smålands landskapsvapen
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2008